Odtülüler Dershanesi

  ANKARA BAHÇE TEL ÖRGÜ FİYATLARI

Ankara bahçe tel örgü fiyatları Ostim’de 2001 yılından beri tel örgü hizmeti veren bir  firmadır. Firma 17 yıllık deneyimli, kaliteli hizmet veren bir firmadır. insanlar özel hayatlarında etraftan gelen yabancılara ve tehlikelere karşı kendilerini güvence altına almak istemektedir. Evlerin çevresi ve bahçeler insanların özel mahremiyetlerinin olduğu alanlardır. Yabancıların girmelerini engellemek için tel örgülerle çevrilebilir. Bahçelerimizde ayaklarımız, meyve ve sebzelerimizi yetiştirdiğimiz ailemizle birlikte vakit geçirdiğimiz mekanlardır. Bahçelerimizi de dışarıdan gelecek hayvanlara ve bahçemize girmeye çalışacak yabancı insanlara karşı tel örgüyle kapatarak koruyabilirsiniz. Bu sayede kendimizi daha rahat hissederiz. Çocuklarımız ve ailemizde bahçemizde, evimizde rahatça vakit geçirebiliriz. Evde olmadığımız zamanlarda bahçemiz ve evimiz güvende olur.

Ankara bahçe tel örgü fiyatları kullanılan malzemenin kalitesine, enine, boyuna, ne kadar ne zamana kadar yapılacağına göre değişmektedir. Firma olarak ürünlerimizde galvaniz kaplama yapmaktayız. Metalleri çinko ile kaplayarak onların dayanıklılık sürelerini artırıyoruz. Genellikle demir ve çelik çinko ile kaplandığında uzun yıllar dayanmaktadır. Demir ve çelik gibi metaller zaman içerisinde yıpranarak paslanmaktadır. Güneş, yağmur, kar, nem, sıcak metallerde oksidasyona neden olarak onları paslandırmaktadır. Paslanan malzemenin dış görünüşü çok çirkin gözükmektedir. Sadece görünüş olarak kötü değildir. Ayrıca paslanan metaller bir süre sonra çürüyüp parçalanırlar. Bu sebeple malzemelerimiz kötü bir duruma gelmektedir. Ayrıca pas sadece malzemelere zarar vermez. Paslı metaller toprağa, suya da zarar vererek insanlara da zarar vermektedir. Bu sebeple malzemeleri daha uzun yıllar kullanmak istiyorsak galvanizli malzemeler tercih etmeliyiz.

Ankara bahçe tel örgü fiyatları firmamızda müşterilere uygun ödeme kolaylıkları ve kaliteli malzemelerle piyasaya göre daha uygundur. Tel örgü, çit panel, jiletli tel, ferforje, sürgülü kapı gibi birçok hizmet sunmaktayız. Yaptırmak istediğiniz malzemeler için firmamızla iletişime geçerek ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz. İstediğiniz hizmet için firmamızı arayıp adres vererek yerinde keşfettirerek doğru bir ölçüm hizmeti alabilirsiniz. Yerinde keşif sonrasında sorun yaşamamanız için oldukça önemlidir. Kullandığımız malzemeler için 10 yıl malzeme garantisi veriyoruz. Ayrıca firma olarak tüm hizmetlerimiz 1 yıl firmamız tarafından garanti altına alınmaktadır. Sizde bu garantili, kaliteli ve uygun fiyatlardaki hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan ANKARA TEL ÖRGÜ ÇİT başlıklı makalemizde Ankara tel örgü çit ve Tel örgü çit Ankara hakkında bilgiler verilmektedir.

  ANKARA BAHÇE TEL ÖRGÜ FİYATLARI” için 2 yorum

 • Ağustos 14, 2019 tarihinde, saat 8:03 pm
  Permalink

  5.2 dönüm arazimiz var. Beton direklerle birlikte çevrilecek. Galvanizli fens teli ile çevirmeyi düşünüyorum . Kaç metre tel örgü ve kaç direk gerekir ve maliyeti ne kadar olur acaba. Bilgi verirseniz sevinirim.

  Yanıtla
  • Ağustos 16, 2019 tarihinde, saat 8:54 pm
   Permalink

   Merhaba, bize 0312 911 15 13 bu numaradan ulaşarak fiyat ve detay alabilirsiniz efendim.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir