Odtülüler Dershanesi

ANKARA JİLETLİ TEL

Ankara jiletli tel güvenlik  ve koruma amacıyla pek çok alanda tercih edilmektedir. Kamusal ve özel pek çok alanlarda tercih edilen jiletli teller Ankara’da Ostim’deki merkezimizde ustalıkla üretilmektedir. 2001 yılında Ostim merkezde kurulan firmamız yaklaşık 17 yıldır hizmet vermektedir. Müşterilerimiz için en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Bu sebeple kaliteli malzemeler kullanmaktadır. Demir ve çeliğin en kalitelileri tercih etmektedir. Ayrıca demir ve çeliğin dayanıklılığını artırmak için galvaniz kullanılmaktadır. Galvaniz demir ve çeliğin dayanıklılığını artırmak, paslanmasını geciktirmek ve malzemenin ömrünü uzatmak için yapılan bir işlemdir. Metalleri çinko ile kaplama işlemidir. Hazırlanan malzeme eritilmiş çinko içine daldırılarak kaplanır. Böylece metalin zaman içerisinde yaşayacağı yıpranma geciktirilmiş olur. Paslanan metaller zaman içerisinde çürümektedir. Yenilenmeleri gerekir. Ancak galvanizle kaplanan malzemeler daha uzun süre dayanır.

Ankara jiletli tel  güvenlik seviyesinin yüksek olduğu alanlarda daha çok tercih edilmektedir. Ceza evleri, askeri bölgeler, sınır boyları, ülke sınırları, doğal gaz ve petrol rafinerilerinin olduğu alanlar, üzeri kapatılamayan tehlikeli bölgeler, mayınlı bölgeler jiletli tellerle kapatılmaktadır. Bu bölgelerde kullanılan jiletli teller hem savunma hem korunma amaçlı kullanılmaktadır. Sınır dışından gelebilecek tehlikelere, bir terör saldırısına karşı sınır boylarında jiletli teller kullanılır. Askerlerimiz ülke sınırlarımızı korurlar, ancak onların işlerini bir nebze dahi olsa hafifletmek için jiletli teller kullanılması gerekir. Ceza evlerinin etrafı yüksek duvarlarla çevrilir. Duvarların üstüne de jiletli teller çekilir. Jiletli tel kullanımı hem o bölgenin korunması hem de tehlikeli bölgelerden insanları korumak için gereklidir. Mayınlı bölgelerin jiletli telle kapatılmadığını düşünürsek inanlar ve hayvanlar için çok tehlikeli olacaktır. Birçok insan, hayvan hayatını kaybedebilir.

Ankara jiletli tel sadece kamusal alanlarda değil aynı zamanda özel bölgelerde de kullanılmaktadır. özel mülklerde, bahçelerde insanlar jiletli tel tercih ederler. İnsanlar evlerine ve bahçelerine dışarıdan gelecek hayvanlardan ya da dışarıdan girecek yabancı ve hırsızlara karşı güvenlik seviyesini biraz daha artırabilirler. İnsanların yüksek güvenlik hizmeti almaya hakları ve ihtiyaçları vardır. Bunun içinde firmamızla iletişime geçerek istediğiniz alanlar için jiletli tel yaptırabilirsiniz. İstediğiniz ölçülerde ve istediğiniz yerler üretim yapabiliriz ve montaj sağlanmaktadır. Uygun fiyatlara, kaliteli hizmet almak istiyorsanız sizleri görüşmeye bekliyoruz.

Bir önceki yazımız olan ANKARA UCUZ PANEL ÇİT başlıklı makalemizde Ankara ucuz panel çit ve Ucuz panel çit Ankara hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir