Odtülüler Dershanesi

ANKARA PANEL ÇİT FİYATLARI

Ankara’da Ostim sanayinin merkezidir. Ankara içinden ve Türkiye’nin her yerinden birçok firma sanayi malzemeleri için Ostim’deki dükkanlarla çalışmaktadır. İstanbul’a göre Ankara’daki fiyatlar daha uygundur. Ankara panel çit fiyatları  Ostim’deki firmada gayet uygundur. Ankara içinden, Türkiye genelinde tüm illerden ve yurt dışından birçok sipariş alıp büyük fabrika ve firmalarla çalışmaktadırlar. Kaliteli malzeme kullanımı, deneyimli personel, en iyi hizmeti vermek için titizlikle çalışma, mükemmeliyet odaklı olma firmanın büyüyüp gelişmesini sağlamaktadır. 2001 yılında Ostim merkezli kurulan firma şu an Ankara’da birkaç ilde şube açmış bulunmaktadır. Firma garantili hizmet vererek çalışmaktadır. Yaptığı tüm işlerde müşterilerini memnun edebilmek adına en iyi malzemeyi kullanmaktadır. Malzemeden çalmadan en iyilerini kullanarak kaliteli hizmetler vermektedir.

Ankara panel çit fiyatları malzeme kalitesine, seçtiğiniz ürüne, metresine ve yaptırmak istediğiniz yere göre değişmektedir. Panel çitler; okullarda, evlerde, bahçelerin etrafında, iş yerlerinde, spor sahalarında, hayvanat bahçelerinde, tehlikeli alanların çevresinde kullanılmaktadır. Özel mülkiyet alanlarını koruma amacıyla panel çitler kullanılmaktadır. Panel çitlerle çevrelenen parklarda, bahçelerde, spor sahalarında çocuklar güvenle oynayabilmektedir. Dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı onları bir parçada olsa korumuş oluyoruz. Panel çitlerde kullanılan metallerin kaliteli olmaları gerekir. Metaller zaman içerisinde paslanabilmektedir. Metallerde oluşan pas zamanla malzemeyi çürüterek zarar vermektedir. Ayrıca kötü bir görüntü oluşturmaktadır. Hem görüntüsü itibariyle kötüdür, hem de çocuklar için tehlikeli ve zararlıdır. Oyun alanlarının, parkların ve bahçelerin etrafındaki paslı metallere dokunan onlarla oynayan çocuklar için bu durum tehlikelidir.

Firma olarak çocuklarını tehlikeye atmamak ve daha uzun süre malzemeleri kullanmanız için panel çitlerde kullanılan malzemeleri galvanizle kaplıyoruz. Bu malzemelerin paslanmalarını geciktirerek ömrünü uzatmaktadır. Kullandığımız malzemeler için 10 yıl garanti hizmeti veriyoruz. Ayrıca firma olarak yaptığımız tüm ürünler firmamız tarafından 1 yıl sigortalanmaktadır. Bunları düşündüğünüzde Ankara panel çit fiyatları verilen bunca hizmet ve garantiye göre gayet uygundur. Almak istediğiniz hizmet için bizlerle 7/24 arayabilirsiniz. Verdiğiniz adreslere gelerek ücretsiz keşif hizmeti sunuyoruz. Yerinde keşif yaparak sizinle daha sağlıklı ve düzgün bir iletişim sağlamış oluyoruz. Daha doğru ölçümler yapılıp fiyat konusunda bilgilendirme yapmaktayız.

Bir önceki yazımız olan   ANKARA BAHÇE TEL ÖRGÜ FİYATLARI başlıklı makalemizde Ankara bahçe tel örgü, Ankara tel örgü ve Bahçe tel örgü Ankara hakkında bilgiler verilmektedir.

ANKARA PANEL ÇİT FİYATLARI” için 2 yorum

 • Temmuz 20, 2019 tarihinde, saat 12:31 pm
  Permalink

  Ankara Çit tel örgü fiyatları nedir?
  Alanımız 35 metre yükseklik 1 metre olabilir?

  Yanıtla
  • Ağustos 6, 2019 tarihinde, saat 3:45 pm
   Permalink

   bize aşağıdaki numaradan arayarak muhasebeden fiyat alabilirsiniz Arif Bey.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir