Odtülüler Dershanesi

ANKARA PANEL ÇİT

Ankara panel çit Ostim merkezdeki firmayla 17 yıldır hizmet vermektedir. Firma olarak verilen hizmetlerin birkaçını söylemek istersek şunları sayabiliriz:

  • Panel çit
  • Tel örgü
  • Ferforje
  • Sürgülü kapı
  • Kızaklı kapı
  • Jiletli tel
  • Dikenli tel

Bu hizmetlerimiz için merkezimizi haftanın her günü istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Gerek firmada çalışan personelimiz, gerekse canlı destek ekibimizle müşterilerimize her zaman ihtiyaç duydukları hizmetleri vermekteyiz. Bize telefonla ulaşabileceğiniz gibi mail atarak da ulaşabilirsiniz. İnternet hizmeti vererek haftanın altı günü 09.00-18.00 saatleri arasında internet sitemizdeki canlı destek ekibinden yardım alabilirsiniz. Canlı destek ekibi size elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacaktır. Yardımcı olamadıkları konularda irtibat numaranızı alarak yetkili birinin dönüş yapmasını sağlamaktadır.

Ankara panel çit panel çit konusunda 17 yıllık deneyimle hizmet vermektedir. Firma hizmet vermeye 2001 yılında Ostim’de başladı. Ancak deneyim, kalite, müşteri memnuniyetiyle işlerini büyüterek Ankara geneline yayılmaya başladı. 17 yıldır büyüyerek işleri ilerletmenin en temel sebebi işini iyi yapmaktır. Kaliteli malzeme kullanmak, iyi bir işçilik, titiz bir çalışma sonucunda hem müşterilerin memnuniyeti artıyor hem de müşteri profilimiz genişliyor. İşini özveriyle yapan herkesin  kazancı artacaktır. Kötü yapılan kalitesiz bir iş müşteri kaybına neden olur. Hem elimizdeki müşteriyi kaybederiz hem de işini kötü yaptığımız müşterinin kötü tanıtımı sebebiyle müşteriler gelecek olan yeni müşterimiz olmaz. Eğer kazanmak ve kazandırmak istiyorsak herkes üzerine düşen görevi en iyi şekilde yapmalıdır.

Ankara panel çit kaliteli malzemeleri ve titiz işçiliğiyle en iyi hizmeti veren firmadır. Firma kullandığı tüm metallerde sağlamlığı ve direnci artırmak için galvaniz kullanmaktadır. Galvaniz çeliği ve demiri çinko ile kaplama işidir. Çinko ile kaplanan metallerin direnci artarak daha uzun süre paslanmadan kullanılabilmektedir. Paslanan metaller hem malzemeye hem de doğaya zarar vermektedir. Ancak firma malzemelerde galvanizle kaplama yaptığı için malzemelerine 10 yıl garanti vermektedir. 10 yıl boyunca metalleriniz paslanmamaktadır. Aksi bir durumla karşılaştığınızda firmayı arayarak kusurlu ürünlerinizin değişimini isteyebilirsiniz. Firma ürünlere 10 yıl garanti vermekle kalmayıp ayrıca verdiği her hizmet için 1 yılda firma garantisi vermektedir. Bu da gönül rahatlığıyla hizmet almanızı sağlayacak bir nedendir.

 

Bir önceki yazımız olan ANKARA PANEL ÇİT FİYATLARI başlıklı makalemizde Ankara panel çit fiyatları ve Panel çit fiyatları Ankara hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir