Odtülüler Dershanesi

ANKARA TEL ÖRGÜ ÇİT

Ankara tel örgü çit Ankara Ostim’de hizmet veren bir firmadır. Tel örgü çit konusunda yılların deneyimine sahibiz. 2001 yılından beri 17 yıldır hizmet veren firmamız kalite odaklı bir kurumdur. Mükemmeliyet, kalite, müşterinin istek ve düşünceleri bizim için çok önemlidir. Yaptığımız tüm işlerde müşterilerin öneri ve şikayetlerine önem veriyoruz. İstek ve şikayetler doğrultusunda kendimizi geliştirmeye ve yenilemeye çalışıyoruz. 17 yıldır firmamızın büyüyerek devam ettirebilmemizi sebebi tamamen müşterilerimizi düşünerek hareket etmemizdir. Kaliteli ürünler kullandığımız ve ürünleri en iyi şekilde yaptığımız için müşterilerimiz memnun kalmaktadır. Bizle çalışmaya devam etmektedirler. Müşteriye kaliteli hizmet verildiğinde fazlasıyla karşılığını almaktayız.

Ankara tel örgü çit olarak Ostim’de tel örgü çit konusunda 17 yıllık deneyimle hizmet vermekteyiz. Firma olarak yaptığımız tüm hizmetlerde garantili hizmet vermekteyiz. Yaptığımız tüm işlemler için firma olarak 1 yıl garanti veriyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında olduğumuz için yaşadığınız herhangi bir sorunda firmamızı rahatlıkla arayabilirsiniz. Sadece tel örgü çit yapmıyoruz. Panel çit, dikenli tel, jiletli tel, ferforje, sürgülü kapı, kızaklı kapı, tel örgü çit diğer hizmetlerimizdir. Ürünlerin imalatında galvaniz kullanıyoruz.  Galvaniz demir ya da çeliğe çinko kaplama işlemidir. Metali kaplama işi olan galvaniz, metalin aşınma direncini artırır. Zaman içerisinde oluşacak olan paslanma ve çürüme işlemlerini en aza indirir. Metaller daha uzun süre dayanmaktadır. Galvanizle kaplanan metaller daha uzun süre kullanılmaktadır ve paslanma daha gecikmektedir.

Ankara tel örgü çit metaller zamanla hava koşullarındaki değişimler sebebiyle paslanmaktadır. Güneş, yağmur, kar, nem sebebiyle metaller paslanmaktadır. Paslanan metaller hem görünüş olarak kötüdür hem de zamanla doğaya zarar verir. Paslı metaller daha çabuk çürürler. Ancak biz metalleri galvanizle  kapladığımız için paslanma sorunu yaşamıyorsunuz. Daha uzun süre kullanıyorsunuz. Bunun içinde malzemelerimizin 10 yıl ürün garantisi vardır. 10 yıl boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Sorun yaşarsanız direk firmayla iletişime geçebilirsiniz. 10 yıl ürün garantisi, 1 yılda firma garantisi verdiğimiz hizmetlerimizden faydalanmak için daha fazla beklemeyin. Ayrıca ihtiyaç duyduğunuz malzemeler için yerinde ücretsiz keşif yapmaktayız. Yaptırmak istediğiniz malzeme için bizi aradığınızda gelip yerinde ölçüm ve keşif yapıyoruz.

Bir önceki yazımız olan ANKARA TEL ÖRGÜ İMALATÇILARI başlıklı makalemizde Ankara tel örgü imalatçıları, tel örgü imalatçıları ve tel örgü imalatçıları Ankara hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir