Odtülüler Dershanesi

ANKARA TEL ÖRGÜ FİRMALARI

ANKARA TEL ÖRGÜ FİRMALARI

Ankara tel örgü firmaları Ankara Ostim’de toplanmıştır. Ostim Ankara’da pek çok firmanın bulunduğu organize sanayi bölgesidir. Ankara şehir içinden ve dışından pek çok müşteriye sahip sanayi bölgesidir. Ostim Türkiye genelinde bilinen bir sanayi bölgesidir. Küçük büyük pek çok firma bulunmaktadır. Ankara’nın sanayi kalbi Ostim’de atmaktadır. Şehir dışından birçok sipariş alındığı gibi yurt dışından da pek çok sipariş gelmektedir. Rusya, Almanya, ABD, Azerbaycan, Türkmenistan, Kazakistan ve daha bir çok ülke malzeme alımı yapmaktadır. Ankara’da pek çok tel örgü firması vardır. Bu firmalardan iyi olanlar ve kaliteli malzemeleri bulunan firmaların pek çok müşterisi vardır. Bunlardan biri de bizim firmamızdır.

Ankara tel örgü firmaları arasında kalitede ilk sırada yer alan firmalardan biri de bizim firmamızdır. 2001’de kurulan firmamız yaklaşık 17 yıldır bu konuda Ankara içine ve dışına, hatta uluslararası pek çok firmaya malzeme hazırlamaktadır. Yaptığımız malzemeler için 1 yıl firma garantisi veriyoruz. Ayrıca en kaliteli malzemeyi kullandığımız için 10 yılda malzeme garantisi vermekteyiz. Ürünlerimizin arasında galvaniz bulunmaktadır. Galvaniz, korozyona karşı metalin çinko ile kaplanmasıdır. Bu şekilde oksidasyon önlenerek metallerin ömrü uzar ve hava temasının kesilmesi paslanmayı önler. Metallerdeki paslanmalar sadece görüntü olarak kötü olmaz aynı zamanda metali aşındıran bir reaksiyondur. Galvaniz metal ya da çeliğe uygulanmaktadır. Metale çinko kaplanarak metalin direnci artırılır. Paslanmayı önlemenin en etkili yöntemlerinden biridir.

Ankara tel örgü firmaları Ostim’dedir. Firmamızda pek çok hizmet verilmektedir:

  • Panel çit
  • Dikenli tel
  • Kızaklı kapı
  • Jiletli tel
  • Ferforje
  • Sürgülü kapı
  • Tel örgü

Bahçelerinizi yabani hayvanlardan, araçlardan, yabancı insanlardan korumak için dikenli tel, tel örgü ya da jiletli telle kapatabilirsiniz. Bu sayede kendinize ait, özel bir alanınız olur ve bahçenizi dışardan gelebilecek zararlara karşı koruyabilirsiniz. Yatırmak istediğiniz ürünle için keşif yerine gelerek yerinde fiyatlandırma yapıyoruz ve keşif ücreti almıyoruz. Ayrıca ürün tesliminde nakliye ve montaj işlemlerinden ücret almıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamızın tüm ürünlerinde işlemlerimiz için garanti veriyoruz. Yaşadığınız herhangi bir sıkıntıda  firmamızı arayarak 1 yıl boyunca ücretsiz hizmet alıyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan Ankara Tel Örgü Fiyatları başlıklı makalemizde ankara tel örgü fiyatları, tel örgü fiyatları ve tel örgü fiyatları ankara hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir