Odtülüler Dershanesi

Ankara Tel Örgü Fiyatları

ANKARA TEL ÖRGÜ FİYATLARI

Ankara tel örgü fiyatları firmadan firmaya değişmektedir.  Firmamız 2001’den beri Ostim’de faaliyet göstermektedir. Ostim firmamızın merkezidir. Bu değişikliği belirleyen pek çok etken vardır. Kullanılan malzeme çok önemlidir. Demir, çelik gibi metaller zaman içerisinde hava, su ve güneş zamanla metallerin paslanmalarına ve çürümelerine neden olmaktadır. Paslanan metaller hem görüntü olarak kötüdür hem de ürünün ömrünü kısaltmaktadır. Metallerin zamanla çürümelerine neden olmaktadır. Çürüyen ürünler bir daha kullanılamamaktadır. Bu sebeple metallerin daha uzun süreli kullanılabilmesi için metalleri kaplamada galvaniz kullanıyoruz. Demir ve çelikler çinko ile kaplanarak daha uzun süre kullanım sağlanabilmektedir. Metaller galvanizle kaplandığında çürümeden daha uzun süre kullanılabiliyor. Paslanmalarını geciktiren bir kaplamadır.

Ankara tel örgü fiyatları bizim firmamızda çok uygundur. Müşteriler için uygun ödeme koşulları oluşturulmaktadır. Bahçeler, parklar, okulların etrafı, tarla sınırları, evlerin etrafı, tehlikeli bölgeler çitlenerek koruma altına alınmalıdır. Herkesin kişisel alanları olmalıdır. Özel alanları dışardan gelebilecek tehlikelere karşı korumak için koruma altına almalıyız. Firma olarak panel çit, dikenli tel, jiletli tel, tel örgü gibi uygulamalarla bahçelerinizin, evinizin, yazlığınızın, iş yerinizin çevresini kapatabilirsiniz. Bu sayede etrafınızdan gelebilecek yabancılara, hayvanlara, tehlikelere karşı kendinizi korumuş olursunuz. Bu mahremiyet için önemlidir. Çitle çevrelemek istediğiniz alanlar için bizimle irtibat geçmelisiniz. Gelen istekler ve siparişeler doğrultusunda müşterileri sıraya almaktayız. Değişim yapmak istediğiniz alanları yerinde görmemiz gerekir. Yerinde görülen mekanlarda daha doğru bir bilgilendirme yapılır. Ölçüler alınarak size doğru ve yerinde bir fiyat verilmektedir.

Ankara tel örgü fiyatları almak istediğiniz hizmete göre değişmektedir. Dikenli tel, jiletli tel, tel örgü fiyatları yapacağınız yere göre değişmektedir. Ayrıca metre hesabı fiyat verilmektedir. Keşif, montaj, nakliye işlemlerini firma tarafından karşılıyoruz. Yaptığımız işlerin tamamen arkasındayız. Kalite ve mükemmeliyet odaklı çalıştığımız için yaptığımız bütün işlemlerde 1 yıl firma garantisi veriyoruz. Bütün personelimiz alanında uzman, deneyimlidir. İşlerini en iyi şekilde yapmaktadırlar. Malzemeler teslim edildikten sonra yaşadığınız sorunlarda ücretsiz olarak çözüm sağlıyoruz. Kullandığımız malzemelerde galvaniz kullandığımız için ürünlerimizin ömrü uzamaktadır. Ürünlerde kullanılan malzemeler içinde 10 yıl garanti veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir