Odtülüler Dershanesi

ANKARA TEL ÖRGÜ İMALATÇILARI

Türkiye metaller bakımından zengin bir ülkedir. Demir, bakır, çinko, alüminyum, krom, kurşun yaygın olarak bulunan metallerdendir. Bu metallerden tel örgü, çit panel, dikenli tel, jiletli tel, ferforje, sürgülü kapı gibi ürünler yapılmaktadır. Ankara tel örgü imalatçıları  Ankara genelinde yaygındır. Bu firmalar arasında en eskilerden biridir. 2001 yılında Ostim merkezli kurulup Ankara geneline yayılmıştır. Ankara’da pek çok ilçede şubemiz vardır. Firma olarak yaptığımız tüm işlerin arkasındayız. Kalite ve mükemmeliyet odaklı çalıştığımız için kurumsa bir firma olduk. 2001’den bu yana zaman bize işlerimizi büyütme, firmamızı geliştirme imkanı sağlamıştır. Müşterimizin isteği ve beklentileri doğrultusunda ürün yelpazemizi geliştiriyoruz.

Ankara tel örgü imalatçıları  Ankara genelinde yaygınlaşan çok teknolojiyle çalışan firmalar arasındadır. Türkiye genelinde organize sanayi bölgeleri yaygındır ve metal işleri üzerine faaliyet gösteren firmaların sayısı artmaktadır. Bu imalatçıları birbirinden ayıran, en çok tercih edilmelerini sağlayan firma olmasında yaptıkları işin kalitesi belirlemektedir. Kaliteli malzeme kullanmaları, yaptıkları işe garanti vermeleri, uygun fiyatlara hizmet vermeleri fiyatları belirlemektedir. Metaller zaman içerisinde paslanıp çürümektedirler. Pas hem malzemenin görüntüsünü bozmaktadır hem de paslanan malzeme bir süre sonra kullanılamaz hale gelip çürümektedir. Pas hem malzemeye hem de doğaya zarar vermektedir. Paslanan malzemeler doğada çürümeye terk edilmektedir. Pas böylece toprağa ve suya karışarak zarar vererek toprağın, suyun yapısını bozmaktadır. Bilinçli bir firma olarak kullandığımız malzemelerde galvaniz kullanıyoruz. Demir ya da çeliği çinko ile kaplama işi olan galvaniz 2 şekilde yapılmaktadır:

  • Elektro galvaniz
  • Sıcak daldırma galvaniz

Sıcak daldırma yöntemiyle yapılan galvaniz yönteminde eritilmiş çinko içine malzeme daldırılarak kaplanır. Böylelikle zaman içerisinde su, hava, güneş etkisiyle yaşanan etkiyle oksidasyona uğrayarak paslanmaktadır. Ancak çinko kaplama yapıldığında malzemelerin paslanma durumları ortadan kalkmaktadır. Ankara tel örgü imalatçıları Ostim tarafında toplanmıştır. Ostim’deki diğer tel örgü imalatçılarından firmamızı ayıran temel özelliğimiz firmamızın yaptığı malzemelere 1 yıl firma garantisi vermesidir. 1 yıl firma garantisi yanında ayrıca kullandığımız malzemeler içinde 10 yıl ürün garantisi vermekteyiz. İmalat, montaj ve yerinde keşif ücretsiz karşılanmaktadır. Yaptığımız tüm işlerde kaliteli

Bir önceki yazımız olan ANKARA TEL ÖRGÜ FİRMALARI başlıklı makalemizde ankara tel örgü firmaları, tel örgü firmaları ve tel örgü firmaları ankara hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir