Odtülüler Dershanesi

Ankara Tel Örgü

Özlük tel örgü Ankara Ostim merkezli bir 2001 yılında kurulan bir firmadır. 17 yıllık bir kuruluş olan firmamız geçmişten gelen deneyimi, tecrübeyle ve işteki uzmanlıkla birleştirerek çalışmaktayız. Kalite ve müşteri memnuniyeti bizim en önem verdiğimiz prensibimizdir. İşimizde mükemmelliyetten taviz vermemekteyiz. Bu sebeple işimizi en iyi şekilde yapma gayreti göstermekteyiz. Ostim merkezimizde 17 yıllık deneyimle Ankara genelinde tüm ilçelere şubemizi açmış bulunmaktayız. Firma olarak yaptığımız tüm işler garanti kapsamındadır. Bizden aldığınız tüm malzemelerde yaşayacağınız herhamgi bir sorunda rahatlıkla bizleri arayabilirsiniz. Firma olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde 1 yıllık firma garantimiz bulunmaktadır.

Ankara tel örgü olarak firmamızın verdiği hizmetler arasında şunları sayabiliriz:

  • Tel örgü
  • Panel çit
  • Jiletli tel
  • Dikenli tel
  • Ferforje
  • Sürgülü kapı

Yaptığımız tüm işlemlerde firma olarak garanti veriyoruz. 1 yıl boyunca yaşadığınız herhangi bir sorunda firmamızı arayabilirsiniz. Tel örgü, dikenli tel, jiletli tel gibi ürünler hayatımızda mahremiyet sağlamak istediğimiz tüm alanlarda kullanılabilir. Bahçelerinizi, parklarınızı, evinizin etrafını, depolarınızı, arsalarınızı ve daha birçok yeri dışarıdan gelecek tehlikelerden korumak altına tel örgü, dikenli tel veya jiletli tel gibi malzemelerle kapatabilirsiniz. Bizi aradığınızda nereyi yapmak istiyorsanız adres verebilirsiniz. Adresinize gelip yerinde keşif işlemlerini yaptırmaktayız. Yerinde alınan ölçüler, yüz yüze yapılan görüşmeler daha kaliteli ürünler için gereklidir. Keşif, montaj, imalat hizmetlerimiz ücretsizdir.

Ankara tel örgü malzemelerinde galvaniz kullanmaktadır. Demir ya da çeliği çinko ile kaplayarak yapılan işleme galvaniz denmektedir. Galvaniz 2 şekilde yapılmaktadır: Elektro galvaniz, sıcak daldırma galvanizdir. Eritilmiş çinkonun içine malzemenin daldırılıp kaplanmasıyla yapılan işlem sıcak daldırma galvanizdir. Bu yöntemle kaplanan malzemelerin dışardan gelebilecek zarardan kurtarabilirsiniz. Demir ve çelik havayla oksidasyona girdiğinde paslanabilmektedir. Su, yağmur, güneş, kar gibi doğa olayları da demir ve çeliği paslandırabilmektedir. Pas malzemeyi bozmaktadır, zaman içerisinde çürütmektedir. Pas sadece malzemeye zarar vermekle kalmaz aynı zamanda doğaya da zarar verir. Pas toprağa, suya, bitkilere karıştığı zaman çok tehlikeli olmaktadır. Karıştığı maddenin doğal yapısını bozmaktadır. Ancak malzemelerde galvaniz kullandığımız için bu durumla karşılaşmıyorsunuz. Malzemelerimize 10 yıl garanti veriyoruz.