Odtülüler Dershanesi

JİLETLİ TEL FİYATLARI ANKARA

Jiletli tel fiyatları Ankara 2001 yılından beri 17 yıldır hizmet veren firma Ostim merkezli kurulmuştur. Firma 2001 yılından itibaren Ankara içine birçok büyük firmayla çalışmıştır.  Daha önce hizmet verdiği pek çok kurumla hala iş yapmaya ve çalışmaya devam etmektedir. Bunun başlıca nedeni kaliteli malzeme kullanımı ve işinde mükemmel çalışmasıdır. Firma kaliteli malzeme kullanmaktadır. Kullandığı metallerin sağlamlığını artırmak içinde ayrıca galvaniz kaplama yapmaktadır. Galvaniz metalleri çinko ile kaplama işlemidir. Galvanizle kaplanan demir ve çeliğin sağlamlığı artarak paslanmaları gecikmektedir. Pas metallerin çürümelerine neden olmaktadır. Çürüyen malzemeler hem çirkin görünmekte hem de çevreye zarar vermektedir. Firma bu durumun yaşanmaması adına galvaniz kullanmaktadır. Malzemeler için 1 yıl garanti vermektedir.

Jiletli tel fiyatları Ankara olarak jiletli tel konusunda en iyi malzemeyi kullanan firmalardan biridir. Ostim’de  jiletli tel konusunda müşteri profili ve potansiyeli en geniş olan firmalardan biridir. Ankara içinden, şehir dışından hatta yurt dışından pek çok sipariş alınmaktadır. Jiletli tel kurumsal ve özel pek çok alanlarda kullanılmaktadır. Genellikle ceza evlerinde, ülke sınırlarında, bölge sınırlarını belli etmek için, petrol ve doğal gaz rafinerilerinde, askeri bölgelerde, tehlikeli alanlarda jiletli tel kullanılmaktadır. Bu kurumsal alanlar dışında özel mülkiyetlerde de jiletli tel kullanmak isteyen insanlar vardır. Villalarda, evlerin çevresinde, bahçelerde ve tarla sınırlarında jiletli tel kullanılmaktadır.

Jiletli tel fiyatları Ankara‘da jiletli tel fiyatları kullanılan malzemeye ve jiletli telin uzunluğuna göre değişmektedir. Kullanılan yere göre ve ebatlara göre fiyat değişmektedir. Jiletli telin kalitesine göre de fiyat değişiklik göstermektedir. Firma Ostim merkezde 2001’den beri kaliteli ürün konusunda en iyisini vermeye çalışmaktadır. İşlerinde mükemmelliği hedefleyen firma kaliteli malzeme ve iyi bir işçilikle en iyi hizmetleri vermeye çalışmaktadır. Yaptığı tüm işlerde titizce çalışan firma 10 yıl garanti vermektedir. Almak istediğiniz hizmet için firmayla iletişime geçtiğinizde adresinize gelinmektedir. Adresinizde ücretsiz keşif işlemleri gerçekleştirilmektedir. Doğru ölçümlerin yapılabilmesi için yerinde keşif yapmak önemlidir. Malzeme teslimatında ve montajda da firma ücretsiz işlemleri gerçekleştirmektedir. Adresinize malzemelerinizi getirerek hiçbir sorun yaşanmayacak şekilde istediğiniz yeri jiletli telle kapatabilirsiniz. Kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız firmayla iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan ANKARA JİLETLİ TEL başlıklı makalemizde Ankara jiletli tel ve Jiletli tel Ankara hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir