Odtülüler Dershanesi

RAYLI KAPI ANKARA

Raylı kapı Ankara iş yeri, bahçe, okul, otopark ve binalarınızın dış kapıları için kullanabilirsiniz. Raylı kapılar otomatik ve elle açılabilir türde yapılabilmektedir. Firma 2001 yılında Ostim merkezli kurulmuştur. 17 yıllık deneyime sahip firma Ankara içine ve dışına pek çok iş yapmaktadır. Sadece Ankara’da değil Türkiye genelinde de çok iş yapılmaktadır. Tecrübe ve uzmanlığı birleştiren firma 17 yıldır Ostim’de hizmet vermektedir. Raylı kapılar iş yeri, otopark ya da binalarınıza rahatlıkla giriş çıkış yapmanızı sağlamaktadır. Firma yaptığı tüm işlerde garanti vermektedir. Firma yaptığı işlerde 1 yıl firma garantisi vermektedir. Kullandığı malzemelerde de 10 yıllık garanti vermektedir. Verilen hizmetlerin sonuna kadar arkasında olan firma bu yüzden çok uzun süreli bir garanti vermektedir. Gerek kullandığı ürünlerde gerekse yaptığı tüm hizmetlerde daha garantilidir.

Raylı kapı Ankara uygun fiyata garantili hizmet almak isteyen tüm müşterilerin tercih ettiği bir firmadır. Firma raylı kapıları yaptırmak istediğiniz yerleri yerinde keşfederek ölçü almaktadır. Firma raylı kapı, sürgülü kapı, kayar kapı, bahçe kapısı, garaj kapısı, otopark kapısı yapmaktadır. Ayrıca tel örgü, panel çit, jiletli tel, dikenli tel, ferforje gibi hizmetlerde vermektedir. İşte mükemmeliyete ve kaliteye önem veren firma işlerini büyük bir titizlikle yapmaktadır. 17 yıldır Ankara Ostim’de hizmet veren firma şubelerinin sayısını artırmaktadır. 17 yıllık deneyim ve müşteri memnuniyeti firmanın daha çok uzun yıllar işlerini devam ettirmesini sağlayacaktır. Kalite ve müşteri memnuniyetini öncelik edinen firma tüm müşterilerini ücretsiz keşif, montaj ve imalat hizmeti vermektedir.

Raylı kapı Ankara malzemelerinde galvaniz kullanmaktadır. Galvaniz malzemenin ömrünü uzatmak için yapılan bir işlemdir. Demir ve çeliği çinkoyla kaplama işidir. Malzemeler zaman içerisinde paslanmaktadır. Su, yağmur, kar, güneş, sıcak, soğuk, nem, hava malzemeleri zamanla etkilenirler. Çürür ve paslanır. Paslanan malzemeler çok çabuk çürür. Çürüyen paslanan malzemeler hem görüntü itibariyle kötüdür, hem de doğaya zarar vermektedir. Malzemelerin daha uzun süre paslanmadan kullanılması için galvaniz gereklidir. 1 yıl firma garanti ve 10 yıllık malzeme garantisiyle çok uzun yıllar raylı kapılarınızı sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Uygun fiyatlara kaliteli malzemeler ve hizmet almak için firmayı tercih etmelisiniz. Sosyal ağlardan, firmaya ait web sitesinden ve telefonlardan arayarak ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan SÜRGÜLÜ KAPI ANKARA başlıklı makalemizde Ankara sürgülü kapı, Ankara sürgülü kapılar ve sürgülü kapı Ankara hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir